shante logo
SHANTE NEW COLLECTIONS PREZENTS

Par mums

SIA „Shante” ir sieviešu apakšveļas ražotājs, kurš Latvijas tirgū savu darbību uzsāka 2001.gadā. Uzņēmums, kura ražotne atrodas Liepājā, šo gadu laikā ir ievērojami paplašinājies un veiksmīgi attaisnojis savu ražošanas un pārdošanas politiku vieglās rūpniecības nozarē. Ar jaunāko tehnoloģisko iekārtu un investīciju palīdzību uzņēmums ir spējīgs piedāvāt plašu produkcijas sortimentu - dažādus fasonus ar niansētām ražošanas un modelēšanas īpašībām.

SIA „Shante” ražotne piedāvā daudzveidīgas apakšveļas kolekcijas saviem esošajiem, kā arī topošajiem klientiem. Mērķauditorija ir plašs klientu loks ar visdažādākajām prasībām un vēlmēm, tostarp visu vecumu grupu un izmēru valkātājām pieejamā cenu diapazonā. Uzņēmuma galvenā pozīcija ir izstrādājumu kvalitātes kontrole, kas apakšveļas industrijā ir būtiskākais rādītājs. Produkcijas labākās īpašības apzīmē komfortu, ērtu sievišķību, jutekliskumu un eleganci katrai sievietei individuāli.

Uzņēmums strādā arī pasaules tirgū, kas ietver Eiropas, Āfrikas un Āzijas lietpratību. Pateicoties produkcijas kvalitātei un dažādībai, kā arī pieredzei dažādās starptautiskās izstādēs, SIA „Shante” ir spējīgs ekonomiskās konkurences apstākļos saglabāt jau esošos klientus un veidot jaunus biznesa sakarus, tādēļ esam atvērti sadarbības piedāvājumiem un izaicinājumiem. Apakšveļas ražošanas materiāli tiek rūpīgi izvēlēti vienīgi no sertificētiem Eiropas ražotājiem, sadarbojoties ar Itālijas, Vācijas, Spānijas, Francijas, Austrijas, Latvijas un daudzu citu valstu mežģīņu un audumu radītājiem. Savukārt komplektējošā furnitūra tiek iegādāta tepat Latvijā un Anglijā.

Ražošanas fundaments ir klasiska piegriezuma un retušētu krāsu veļas modeļi, kas ir mūsu vizītkarte. Paralēli tiek attīstīta arī fashion līnija, kuras produkcijai ir raksturīgas inovatīvas formas, modernas detaļas, daudzkrāsu materiāli, kas apvienoti vienā brīnišķīgi baudāmā kokteilī, kuru pasniedz SIAShante”. Mēs veidojam modi ietērptam kailumam, piedāvājot gan Push-up krūšturus ar īpaši mīkstiem un komfortabliem kausiņiem, gan lielāka izmēra krūšturus ar papildus sānu detaļām. Biksīšu klāstā atradīsiet dažādas formas un iezīmes: stringus, šortus, arī biksītes ar paaugstinātu vidukļa līniju skaistam siluetam. Tīkliņaudums, satīns, maigi glāstoša bezvīļu veļa, rotaļīgi naktskleitu viļņi, valšķīgas mežģīnes un piekļāvīgi bodiji katras sievietes raksturam un prasībām, neaizmirstot par komfortu organismam vistuvākā un funkcionālākā apģērba gabala raksturā. Mūsu komanda regulāri strādā arī pie jaunu modeļu izveides, kā arī veic līgumdarbu izpildi.

Piemērotas ģērbšanās māksla slēpjas katrai situācijai atbilstošā apakšveļas izvēlē. Sievietēm ar tradicionālu pasaules redzējumu sniedzam funkcionalitāti un klasisku pilnību ar rūpīgi veidotām detaļām un tīrām formu līnijām. Savukārt jaunākās paaudzes pārstāves sev var izvēlēties modernākās veļas intīmkolekcijas ar valdzinošām, tendenciozām un provokatīvām niansēm, kas dāvina svētku sajūtu ikdienā. Uzņēmuma pamatideja ir daudzu sieviešu problēmas risinājums pareizai apakšveļas un krūšturu izvēlei.

Jaunākās SIA „Shante” tekstila tendences varat izbaudīt mūsu mājas lapā www.shante.lv, kas piedāvā selektīvu veļas kolekciju. Mēs zinām, ka peldēt veļas pārpilnībā ir katras sievietes mazais untums un mūsu dinamiskākais darba segments. SIA „Shante” ražo veļu sapņiem un sapņu veļu ar neaizmirstamu struktūru un neatkārtojamu, profesionālu pieskārienu.